Pentru Scoala
Horoscopul zilei
Cultura generala
Computerul a fost lansat in 1943, la mai mult de 100 de ani dupa ce Charles Babbage a proiectat primul dispozitiv programabil.
› vrei mai multBancul zilei
BULA SI STRULA VOR SA EVADEZE DIN INCHISOARE SI AU DE SARIT 100 DE GARDURI.SAR CE SAR 60 DE GARDURI SI SE OPRESC, SI II ZICE BULA LA STRULA:
-BA,STRULA MAI POTI?
-DA, DA TU BULA MAI POTI?
-DA
SAR 99 DE GARDURI SI SE OPRESC:
-BA STRULA MAI POTI?
-NU,DA TU BULA MAI POTI?
-NU!
-BINE,ATUNCI HAI SA NE INTOARCEM
Shop Clopotel.ro
| Evaluare Nationala | Bacalaureat | Subiecte Examen | Forum | Arhiva | Referate |
Atenþie mare la completarea fiºelor de înscriere
25 Iunie 2004În primul rând elevul, împreună cu dirigintele și părinții, trebuie să verifice corectitudinea datelor personale înscrise pe fișă: numele, media claselor V-VIII și notele la testele naționale. Eventualele erori trebuie semnalate imediat conducerii școlii si remediate. Pe fișa, care trebuie depusă până cel târziu în data de 3 iulie, se completează apoi opțiunile, în ordinea intereselor, preferințelor si aptitudinilor elevilor.
După introducerea fișelor în baza de date națională, corectitudinea datelor de pe fișa aflată în sistem trebuie verificată de fiecare elev la școala de proveniență, prin compararea fișei originale cu fișa de control tipărită de aplicație.
Deoarece nivelul mediilor de admitere este sensibil mai mare anul acesta față de 2003, este recomandabil ca elevii să completeze cât mai multe opțiuni.
|
|
Shop Clopotel.ro