Categorii
- Intrebarile lui Aurel
- Animale (586)
- Calculatoare (380)
- Carti (445)
- Clopotel.ro (3106)
- Cultura generala (473)
- Cum se face (429)
- Desene animate (387)
- Evenimente (298)
- Filme (747)
- Gramatica (135)
- Internet (769)
- Jocuri (1159)
- Machiaj (94)
- Moda (269)
- Muzica (754)
- Retete culinare (174)
- Shopping (158)
- Telefoane mobile (373)
- Teme (401)
- Timp liber (531)
- Vedete (326)
- Altele (2802)
Horoscopul zilei
Balanta
(22 Septembrie - 22 Octombrie)
Daca nu ai mai multa grija de sanatatea ta, s-ar putea ca problemele sa apara curand. Acorda mai multa atentie alimentatiei si nu uita sa faci sport! Nu mai lasa pe maine ce poti face azi!
› vrei zodia taBancul zilei
Inaintea unei operatii, chirurgul isi intreaba pacientul:
- Ce varsta aveti?
- Peste o luna, voi implini 40 de ani.
- Imi place optimismul dv.!
Stiati ca ...
Exista ploi cu broaste, serpi si pesti. Acest fenomen a avut loc din California pana in India. Tornadele si trombele marine sunt principalele cauze ale acestui fenomen, deoarece acestea ridica mari cantitati de apa din lacuri, mari sau oceane cu tot cu vietuitoarele din ea.
› vrei mai multclauk a intrebat pe 19.07.2011 in categoria Animale:
voi ce animale/pasari de casa aveti?
eu am un canar..
Raspunsuri:
grace111 a raspuns pe 09.10.2012:
Buna ziua Stimati,
Numele meu este harul, am citit despre profilul dvs. pe (clopotel.ro) Èi am decide sÄ vÄ contacteze în speranÈa cÄ veÈi accepta cererea mea, dacÄ sunteÈi de acord cu cererea mea, vÄ rugÄm sÄ rÄspundeÈi la adresa de e-mail meu (gracedion68@yahoo.com), astfel încât cÄ i se va trimite poza mea Èi mai mult despre mine, eu cred cÄ putem face prieteni buni, cel mai bun, Salutari graÈie domniÈoarÄ.
Antonia5 a raspuns pe 29.09.2012:
am avut papagali,dar au murit.pe ultimul l-am dat.eu nam,dar bunici mei au.au doi caini,multe pisici,gaini,gaste,curcan,porci si o prepelita
alexmen02 a raspuns pe 19.07.2011:
eu am un perus (papagal) si o broasca testoasa cu tample rosii de florida