Categorii

Horoscopul zilei

Leu
(23 Iulie - 22 August)


Trateaza-ti cu respect prietenul cel mai bun si fii mai atent/a la ce vorbeste cu tine! In ziua de azi gasesti foarte greu o persoana pe care te poti baza.

› vrei zodia ta

Bancul zilei

Culmea zgarceniei :
Sa dai BEEP la pompieri..cand iti arde casa.

› vrei mai mult

Stiati ca ...

Hotararea lui Tesla in a demonstra superioritatea curentului alternativ asupra curentului continuu al lui Edison a generat ceea ce se cunoaste drept ''razboiul curentilor''. In 1893 s-a organizat in Chicago o expozitie publica a curentului alternativ, demonstrandu-se superioritatea acestuia asupra curentului continuu al lui Edison. Nikola Tesla a lucrat pentru Thomas Edison.

› vrei mai mult


maria_76 a intrebat pe 15.08.2012 in categoria Animale:

Ce nume sa le pun papagalilor mei?

Raspunsuri:


byenkutza2000 a raspuns pe 11.11.2012:

se numeste imaginate, inventeaza unul!!!

grace111 a raspuns pe 09.10.2012:

Buna ziua Stimati,
Numele meu este harul, am citit despre profilul dvs. pe (clopotel.ro) și am decide să vă contacteze în speranța că veți accepta cererea mea, dacă sunteți de acord cu cererea mea, vă rugăm să răspundeți la adresa de e-mail meu (gracedion68@yahoo.com), astfel încât că i se va trimite poza mea și mai mult despre mine, eu cred că putem face prieteni buni, cel mai bun, Salutari grație domnișoară.

Antonia5 a raspuns pe 29.09.2012:

coco,paco,cocolina,coca,polly,ricky,regele papagalilor,monstrul(asa se numea papagalul meu care a murit :'()

DeerGirl28 a raspuns pe 23.08.2012:

Daca e fata : pearl
Daca e baiat si e albastru : blue

BlueAngel11 a raspuns pe 20.08.2012:

Coco si Rikki sau Amy si Poco

miauledi a raspuns pe 19.08.2012:

daca e baiat rooko
daca e fata zara , rikka

ALEXIADANCIU a raspuns pe 18.08.2012:

Baiatului Cody,sau Zac,iar fetitei ,Anjelina............:))

popaflaviaf a raspuns pe 17.08.2012:

DACA E PAIAT pACOO

simina2011 a raspuns pe 16.08.2012:

la baiat Chichi si la fetita Minnie

XYA_Koreea-Lola a raspuns pe 16.08.2012:

Baiat - Keo (Cheo), Cody si fetita Izzy :d