Categorii
- Intrebarile lui Aurel
- Animale (586)
- Calculatoare (380)
- Carti (445)
- Clopotel.ro (3106)
- Cultura generala (473)
- Cum se face (429)
- Desene animate (387)
- Evenimente (298)
- Filme (747)
- Gramatica (135)
- Internet (769)
- Jocuri (1159)
- Machiaj (94)
- Moda (269)
- Muzica (754)
- Retete culinare (174)
- Shopping (158)
- Telefoane mobile (373)
- Teme (401)
- Timp liber (531)
- Vedete (326)
- Altele (2802)
Horoscopul zilei
Leu
(23 Iulie - 22 August)
Bucura-te de tot ce iti ofera natura chiar daca momentan pare ca nu esti intr-o dispozitie buna! Atunci cand vei reusi sa apreciezi chiar si cele mai banale lucruri, o sa realizezi ca viata nu e chiar asa de rea si ca totul depinde de noi si de felul cum percepem lucrurile.
› vrei zodia taBancul zilei
Un tip bate la poarta unei case.Un caine se ridica in doua picioare si-i spune:
-Stapanul nu e acasa!
Tipul lesina de spaima.Cnd isi revine, il intreba pe caine:
-Pai daca esti caine, de ce nu latri?
-N-am vrut sa te sperii!
Stiati ca ...
Pluto, ca asezare in harta Sistemului nostru Solar, este pozitionata dupa Neptun, fiind a noua. In cea mai mare a timpului, Pluto este mai departe de Soare decat oricare din cele opt planete ale Sistemului Solar, dar datorita excentricitatii orbitei, timp de 20 de ani din cei 249 cat dureaza miscarea sa de revolutie, Pluto este mai aproape de Soare decat Neptun (a opta planeta a Sistemului Solar).
› vrei mai multRaspunsuri:
grace111 a raspuns pe 09.10.2012:
Buna ziua Stimati,
Numele meu este harul, am citit despre profilul dvs. pe (clopotel.ro) Èi am decide sÄ vÄ contacteze în speranÈa cÄ veÈi accepta cererea mea, dacÄ sunteÈi de acord cu cererea mea, vÄ rugÄm sÄ rÄspundeÈi la adresa de e-mail meu (gracedion68@yahoo.com), astfel încât cÄ i se va trimite poza mea Èi mai mult despre mine, eu cred cÄ putem face prieteni buni, cel mai bun, Salutari graÈie domniÈoarÄ.
grace111 a raspuns pe 09.10.2012:
Eu am un catelush[il puteti vedea in albumul meu personal]..De cateva zile face pe nebunul dar nush de ce..adik roade pantofii din curte,ma musca de picior,nu ma asculta..credeti ca trebuie dresat?...Apa are,mancare din plin ,tandrete si iubire la infinit ..ce ii mai trebuie?..in cateva zile il vom duce si la medic ca sa vedem daca este sanatos tun si sa vedem daca are nevoie de injectie pentru vreo boala..acum cateva saptamani i-am cumparat sampon si zgarda..voi ce credeti ca ii trebuie si de ce credeti ca se comporta asa?
SweetyKitty a raspuns pe 06.08.2012:
Din punctul meu de vedere, pisica si catelul. Dar acum conteaza si ce iti place tie!
wwe300 a raspuns pe 27.07.2012:
Un caine de preferabil pui si sa fie ciobanesc carpatin am si eu unul poate avea urmatoarele preturi:200,300 sau 500 de lei.