Justin Bieber isi lasa mustata

24 noiembrie 2011, 12:14

Justin Bieber isi lasa mustata

Justin Bieber si-a propus sa isi lase mustata pentru a se alatura initiativei Movember de constientizare a cancerului de prostata.

Intocmai ca anul trecut, Justin Bieber isi va lasa mustata pentru a participa la un eveniment caritabil organizat in luna noiembrie, dedicat constientizarii cancerului de prostata, anunta contactmusic.com.

Evenimentul caritabil este promovat de initiativa Movember prin care barbatii din lumea intreaga isi lasa mustata pentru a obtine fonduri. In ceea ce il priveste pe cantaretul canadian, acesta si-a propus sa isi lase o mica mustata pentru acest eveniment. Insa, momentan, rezultatele nu sunt cele scontate.

Citeste mai multe despre "Justin Bieber isi lasa mustata" pe bestmusic.ro.
Citeste versuri Justin Bieber pe bestmusic.ro.

Inapoi la stiri cu Justin Bieber
darkdeea13
darkdeea13
8 august 2012, 14:43

Selena nu il merita.Justin merita o fata la fel de speciala ca el. In fine fiecare cu gusturile lui.

darkdeea13
darkdeea13
8 august 2012, 14:38

Dupa parerea mea Selena nu il merita, in fine acum nu sariti cu gura pe mine fanii Selenei.

LEYA87
LEYA87
8 aprilie 2012, 13:05

Mustataaa??? As vrea s-o vad si pe asta ! Este in stare sa-si lase si mustata. Ar fi mai urat decat este in prezent.

Matei-alexandra
Matei-alexandra
14 ianuarie 2012, 14:35

HA HA HA PT MUSTATA ,DAR E BINE CA IA PARTE LA EVENIMENTE DE CARITATE .BRAVO JB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NoName4Ever
NoName4Ever
7 ianuarie 2012, 12:44

ce atragator o fi si cu mustataa.!:]]:o [mai stii.:>] dak ii sta bne cu mustata ma fac fanaa.!:]];]:d:]:>

Kattallinna
Kattallinna
16 decembrie 2011, 18:55

ioana 1256 nu mai injura pentru ca altor membrii poate le plac aceste vedete.Daca tie nu-ti place tine pt. tn.!!!!!!!!

Claudette-Ellen
Claudette-Ellen
25 noiembrie 2011, 13:17

Buahahaha=]]

Anca-Roxana
Anca-Roxana
25 noiembrie 2011, 09:39

Deci..cati ani are el? totusi mustata de acum, oricum cred ca o sa-i stea oribil, de-abea astept sa rad..:))=)))

powergirl
powergirl
24 noiembrie 2011, 19:07

idem mykayla :D

claudiudiu
claudiudiu