Justin Bieber, in vizita la mama Selenei Gomez

22 decembrie 2011, 10:04

Justin Bieber, in vizita la mama Selenei Gomez

Cantaretul Justin Biber a mers in vizita la mama iubitei sale Selena Gomez. Mama artistei este internata in spital, dupa ce a suferit un avort spontan.

Selena Gomez a dezvaluit luna trecuta ca mama sa, Mandy Teefay, asteapta un copil, insa weekendul trecut aceasta a pirdut sarcina.

Luna trecuta, actrita si cantareata Selena Gomez a marturisit ca este foarte incantata ca va deveni "sora cea mare".

"Mami si Brian ma lasa, in sfarsit, sa impartasesc vestea cea mare. Mami va avea un bebelus. Sunt cea mai fericita fata din lume", a scris vedeta pe Twitter la acea vreme.

Citeste mai mult despre  "Justin Bieber, in vizita la mama Selenei Gomez" pe bestmusic.ro.

Citeste versuri Justin Bieber pe bestmusic.ro.

Inapoi la stiri cu Justin Bieber
Suditu_2002
Suditu_2002
24 august 2012, 12:26

cum adica o pierdut sarcina ?

KissSandra11
KissSandra11
2 august 2012, 18:06

E cam trist ca a pierdut sarcina...Oricum stiu ca am scris asta dupa asa mult timp..

andreeatobiy
andreeatobiy
12 iulie 2012, 00:50

Imi pare foarte foarte rau ca Mama selenei a pierdut sarcina:(

Matei-alexandra
Matei-alexandra
14 ianuarie 2012, 14:25

IMI PARE RAU CA MAMA SELENEI A PIERDUT SARCINA.SPER CA MAMA SELENEI IL PLACE PE JUSTIN BIEBER.

roxyfulg
roxyfulg
9 ianuarie 2012, 16:59

stiati ca Justin Bieber si Jaden smith au lansat o noua melodie?

brandusa0
brandusa0
8 ianuarie 2012, 19:59

Mie imi place de Selena este asa... linistita nu are mari probleme de comportament asa ca alti. De justin asa si asa. Nu imi placea deloc la inceput dar acum imi palc melodiiile lui si... cuplul acesta este destul de reusit!

Roca-Robert2001
Roca-Robert2001
24 decembrie 2011, 09:05

Bya2 daca nu iti place de Justin si vrei sa dispara si esti fana Selena lasa-l in pace daca tii asa mult la Sel

LEYA87
LEYA87